Taxi Koszalin telefon

Taxi Koszalin telefon

Skorzystaj z naszych usług transportowych i zamów taksówkę w Koszalinie już teraz! Dzwoniąc na jeden z całodobowych numerów telefonu Nord Taxi Koszalin, masz pewność szybkiego i bezpiecznego przejazdu z wykwalifikowanym kierowcą. Nie czekaj ani chwili dłużej – zarezerwuj swoją taksówkę już teraz i ciesz się komfortową podróżą!

lub korzystając z aplikacji moblinej Taxi POLSKA 19-100.

Aplikacja Taxi Polska

  • BEZ zapisywania dużej ilości numerów – podróżując do innego miasta, nie potrzebujesz znać, czy zapisywać numerów telefonu lokalnych przewoźników.
  • BEZ wykonywania połączeń – nie musisz dzwonić do centrali taxi w Kołobrzegu lub w Koszalinie,
  • BEZ podawania lokalizacji – nie musisz znać swojej aktualnej lokalizacji w Kołobrzegu czy Koszalinie,

Nord Taxi Koszalin oraz Nord Taxi Kołobrzeg to część korporacji taksówkarskich, które obsługują zlecenia przekazywane za pośrednictwem aplikacji mobilnej Taxi Polska – ogólnopolskiego systemu zamawiania taksówek. Dzięki posiadaniu tej aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym, takim jak telefon komórkowy czy tablet, możesz w kilka kliknięć zamówić taksówkę z naszej floty, oznaczonej znakiem jakości „Taxi Polska”. Dodatkowo, płatność za nasze usługi jest możliwa za pomocą karty kredytowej, aplikacji BLIK czy karty bezgotówkowej. Skorzystaj z tej wygodnej i bezpiecznej opcji zamawiania taksówek już dziś!

taxi Koszalin telefon +48 600 950 950
zamów taxi