Taxi Koszalin cennik

Obowiązujące taryfy:

 

 • taryfa I –  w dni powszednie w godzinach dziennych (6.00 – 22.00) na terenie określonym granicami administracyjnymi Koszalina;
 • taryfa II – w niedzielę oraz inne dni świąteczne na obszarze Koszalina niezależnie od pory doby oraz w godzinach nocnych (22.00 – 6.00) na obszarze Koszalina, zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne;
 • taryfa III – w dni powszednie w godzinach dziennych (6.00 – 22.00) po przekroczeniu przez taksówkę granic administracyjnych Koszalina – bez wykorzystania kursu powrotnego do miasta;
 • taryfa IV – w dni świąteczne lub/i w godzinach nocnych (22.00 – 6.00) po przekroczeniu przez taksówkę granic administracyjnych Koszalina – bez wykorzystania kursu powrotnego do miasta.

Zamówiony pojazd dysponuje wszystkimi dostępnymi miejscami siedzącymi do wykorzystania przez Klienta, wykluczając z tego zakresu miejsce kierowcy. Nie można jednak przekraczać liczby miejsc określonych w dokumentach pojazdu. W przypadku korzystania z miejsca obok kierowcy, Klient ma obowiązek używać maseczkę ochronną.

Ograniczenie występuje również w przestrzeni do przewozu bagaży. Można jej używać, pamiętając o tym, by nie przekroczyć nośności określonej warunkami pojazdu. Jeśli potrzebują Państwo zamówić transport z większą ilością bagaży, prosimy o poinformowanie na dyspozytorni takiej potrzeby, wyślemy odpowiedni samochód. Szczegóły opłat znajdują się poniżej.

Usługi taksówkowe poza teren Koszalina uprawniają klienta do indywidualnego, telefonicznego negocjowania ceny, zależnie od wielkości zlecenia.

Dysponujemy bezkonkurencyjną ofertą dla klientów zamawiających przewozy na odległość ponad 30 km.

Klienci zamawiający kurs z terenu Kretomina, dostają ofertę taryfową zgodną z tą stosowaną w obrębie Koszalina (pomimo, iż miejscowość ta pozostaje poza obrębem administracyjnym miasta). Nie dotyczy to jednak realizacji zakupów przez taxi.

 

UWAGA !!!

Przewóz drobnych zwierząt domowych jest bezpłatny w taksówkach specjalnie zamówionych przez klienta, a następnie dobranych przez centralę,
JEDNAK nie wszystkie nasze taksówki przewożą zwierzęta – istnieje potrzeba zgłaszania centrali faktu przejazdu klienta ze zwierzęciem.

Dodatkowe usługi oferowane przez Nord Taxi Koszalin:

 • Przewóz roweru (za 1 szt.): 15 zł + opłata z taksometru;
 • Dowóz do klienta niezbędnej ilości paliwa (do 5 dm3) lub oleju silnikowego : 15 zł + opłata z taksometru;
 • Holowanie pojazdu klienta na terenie Koszalina : opłata według taksometru na taryfie IV;
 • Pomoc w uruchomieniu silnika sposobem elektrycznym w dzień powszedni w godzinach 6.00 – 22.00: 20 zł + opłata z taksometru;
 • Pomoc w uruchomieniu silnika sposobem elektrycznym w dzień świąteczny lub w godzinach 22.00 – 6.00: 30 zł + opłata z taksometru.

 

Usługa sprowadzenia samochodu klienta

 • Wynajęcie taksówki z drugim kierowcą do sprowadzenia pojazdu klienta – obowiązuje opłata według podwojonych wskazań taksometru (należność z paragonu x2);
 • Obowiązuje płatny dojazd do miejsca realizacji zlecenia, liczony od momentu zajęcia miejsca w zamawianej taksówce przez drugiego z kierowców;
 • Wyłączenie taksometru następuje po zakończeniu realizacji zlecenia klienta i zwolnieniu wynajętego kierowcy.

Cennik za dowóz zakupów

Realizacja zakupów przez Nord Taxi Koszalin


Strefa I (miejska):

 • Taryfa I – 30 zł, 
 • Taryfa II – 40 zł. 

Strefa II (poza miastem):

 • Opłata według wskazań taryfikatora;

Kierowca po otrzymaniu zlecenia, podjeżdża do odpowiedniego sklepu, najbliższego w stosunku do swojej pozycji w momencie otrzymania zlecenia. Po przybyciu w rejon sklepu (parking) kierowca uruchamia taksometr z taryfą odpowiednią do aktualnej pory doby lub/i dnia powszechnego/świątecznego. Następnie kierowca wykonuje zamówione zakupy i udaje się do umówionego przez klienta miejsca ich odbioru. Na miejscu odbioru zakupów kierowca wyłącza taksometr i drukuje paragon z należnością za przejazd w odpowiedniej taryfie. Kolejną czynnością jest dostarczenie zakupów do klienta i wręczenie klientowi paragonów (wydrukowany wcześniej paragon z taksometru i paragon ze sklepu za zakupy). W drugiej strefie obowiązuje tak samo jak w pierwszej dopłata 6 zł za wybór sklepu przez klienta oraz za każdy dodatkowy sklep po 6zł od każdego kolejnego.

Nord Taxi Koszalin oferuje usługę wykonania drobnych zakupów oraz dostarczenia ich do umówionego miejsca odbioru.

 

Jak to działa?

 • Zamawiamy usługę zakupów przez taksówkarza. Jeśli nie określimy w jakim konkretnie punkcie mają być wykonane zakupy, taksówkarz sam dokona wyboru (najbliższy sklep). zakupy realizowane są w strefie miejskiej (strefa I) w stałej opłacie taryfa I – 30zł, taryfa II – 40zł oraz w strefie poza miastem (strefa II) wg taryfikatora.
 • W przypadku dokonania wcześniejszego wyboru miejsca zakupów przez klienta obowiązuje dopłata w wysokości 6 zł, a w przypadku konieczności dokonania zakupów w kilku sklepach obowiązuje dopłata 6 zł za czynności realizowane w każdym kolejnym punkcie handlowym.
 • Wykonywanie zakupów dostarczanych do strefy pozamiejskiej (strefa II) – do realizacji zlecenia klienta, centrala Nord Taxi Koszalin wybiera taksówkę ustawioną najbliżej w relacji do kierunku i miejsca dostarczenia zakupów.
 • Po zakupy kierowca taksówki udaje się do odpowiedniego sklepu, najbliższego w stosunku do swojej pozycji w momencie otrzymania zlecenia klienta.
 • Po przybyciu w rejon sklepu (parking) kierowca uruchamia taksometr z taryfą odpowiednią dla aktualnej pory doby lub/i dnia powszedniego /świątecznego (strefa II).
 • Następnie kierowca taxi wykonuje zamówione zakupy i udaje się do umówionego przez klienta miejsca ich odbioru.
 • Na miejscu odbioru zakupów kierowca taksówki wyłącza taksometr i drukuje paragon z należnością za przejazd w odpowiedniej taryfie.
 • Ostatnią czynnością jest przekazanie klientowi zamówionych zakupów, paragonu za zakupy, paragonu z dopłatą za przejazd wg odpowiedniej Taryfy/Strefy. Następuje rozliczenie kosztów (przyjęcie zapłaty).

Podsumowując:

Kierowca realizuje zakupy w wybranym przez siebie najbliższym sklepie. W przypadku, kiedy to klient zadecyduje w jakim sklepie mają być zrobione zakupy-obowiązuje dopłata 6 zł. Jeżeli zajdzie konieczność dokonania zakupów w kilku sklepach, doliczamy po 6 zł za każdy kolejny sklep. Opłata za dostarczenie wykonanych zakupów następuje po wręczeniu klientowi dowodu zakupu (paragon) ze sklepu, w którym dokonano zakupów, plus paragon za usługę realizacji zakupów w pierwszej taryfie 30zł lub w drugiej taryfie 40 zł w strefie pierwszej miejskiej. W strefie drugiej poza miastem obowiązuje paragon z taksometru zamiast stałej opłaty 30zł/40zł.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Co z okolicznymi miejscowościami, przy Koszalinie, jednak pozostającymi poza terenem administracyjnym miasta?

Klienci podróżujący z/do miejscowości Kretomino przewożeni są zgodnie z taryfą obowiązującą podczas przemieszczania się po mieście Koszalin.

Czy mogę wybrać miejsce, w którym kierowca taksówki zrobi dla mnie zakupy?

Oczywiście, jednak jest to równoznaczne z dodatkową opłatą w wysokości 5 zł od każdego wybranego punktu handlowego.

Czy usługa sprowadzenia pojazdu może również nastąpić z miejsca poza terenem Koszalina?

Tak

Czy można przewieźć więcej niż jeden rower za pomocą jednej taksówki?

Tak, za każdy rower dodatkowa opłata wynosi 15 zł

Czy można jeść i/ lub pić podczas kursu?

Nie można jeść, pić oraz palić podczas kursu.

Akceptujemy płatności bezgotówkowe:

zamów taxi