Taxi Kołobrzeg cennik

Obowiązujące taryfy:

 

 • taryfa I –  w dni powszednie w godzinach dziennych (6.00 – 22.00) na terenie określonym granicami administracyjnymi Kołobrzegu;
 • taryfa II – w niedzielę oraz inne dni świąteczne na obszarze Kołobrzegu niezależnie od pory doby oraz w godzinach nocnych (22.00 – 6.00) na obszarze Kołobrzegu, zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne;
 • taryfa III – w dni powszednie w godzinach dziennych (6.00 – 22.00) po przekroczeniu przez taksówkę granic administracyjnych Kołobrzegu – bez wykorzystania kursu powrotnego do miasta;
 • taryfa IV – w dni świąteczne lub/i w godzinach nocnych (22.00 – 6.00) po przekroczeniu przez taksówkę granic administracyjnych Kołobrzegu – bez wykorzystania kursu powrotnego do miasta.

Klientów składających zamówienia z terenu: Kądzielno, Janiska, Budzistowo i Zieleniewo, które to miejscowości technicznie pozostają poza granicami administracyjnymi Kołobrzegu, przewozimy zgodnie z taryfami stosowanymi dla klientów w obrębie miasta.
Nie dotyczy to realizacji zakupów przez taxi.

Zamówiony pojazd dysponuje wszystkimi dostępnymi miejscami siedzącymi do wykorzystania przez Klienta, wykluczając z tego zakresu miejsce kierowcy. Nie można jednak przekraczać liczby miejsc określonych w dokumentach pojazdu. W przypadku korzystania z miejsca obok kierowcy, Klient ma obowiązek używać maseczkę ochronną.

Ograniczenie występuje również w przestrzeni do przewozu bagaży. Można jej używać, pamiętając o tym, by nie przekroczyć nośności określonej warunkami pojazdu. Jeśli potrzebują Państwo zamówić transport z większą ilością bagaży, prosimy o poinformowanie na dyspozytorni takiej potrzeby, wyślemy odpowiedni samochód. Szczegóły opłat znajdują się poniżej.

UWAGA !!!

Przewóz drobnych zwierząt domowych jest bezpłatny w taksówkach specjalnie zamówionych przez klienta, a następnie dobranych przez centralę,
JEDNAK nie wszystkie nasze taksówki przewożą zwierzęta – istnieje potrzeba zgłaszania centrali faktu przejazdu klienta ze zwierzęciem.

Ceny negocjowanie w Nord Taxi Kołobrzeg

Dla Klientów zamawiających usługi taksówkowe do miejsc położonych poza Kołobrzegiem, Nord Taxi Kołobrzeg oferuje indywidualne, telefoniczne negocjowanie ceny za usługi, uzależnione od wielkości zlecenia.

Dysponujemy bezkonkurencyjną ofertą dla Klientów zamawiających przewozy na odległość ponad 30 km.

Dodatkowe usługi oferowane przez Nord Taxi Kołobrzeg:

 • Przewóz roweru (za 1 szt.): 10 zł + opłat z taksometru;
 • Dowóz do klienta niezbędnej ilości paliwa (do 5 dm3) lub innego samochodowego płynu eksploatacyjnego: 10 zł + opłata z taksometru;
 • Holowanie pojazdu klienta na terenie Kołobrzegu (opłata główna bez zastosowania rabatów): 15 zł + opłata z taksometru;
 • Pomoc w uruchomieniu silnika sposobem elektrycznym w dzień powszedni w godzinach 6.00 – 22.00: 15 zł + opłata z taksometru;
 • Pomoc w uruchomieniu silnika sposobem elektrycznym w dzień świąteczny lub w godzinach 22.00 – 6.00: 25 zł + opłata z taksometru.

 

Usługa sprowadzenia samochodu klienta
WYNAJĘCIE TAKSÓWKI Z DRUGIM KIEROWCĄ DO SPROWADZENIA POJAZDU KLIENTA

Istnieje konieczność zapłaty dwóm kierowcom oraz odwiezienia jednego z nich do swojego auta.

 • opłata wynosi podwojoną wartość z taksometru (należność z paragonu x2);
 • obowiązuje płatny dojazd do miejsca realizacji zlecenia;
 • taksometr włączany jest w momencie zajęcia miejsca w zamawianej taksówce przez drugiego z kierowców;
 • wyłączenie taksometru następuje po zakończeniu realizacji zlecenia Klienta i zwolnieniu wynajętego kierowcy.
zakupy cennik wykonywania zakupow taxi - zakupy taxi

Realizacja zakupów przez Nord Taxi Kołobrzeg

Nord Taxi Kołobrzeg oferuje usługę wykonania drobnych zakupów oraz dostarczenia ich do umówionego miejsca odbioru.

 

Jak to działa?

 • W przypadku dokonania wcześniejszego wyboru miejsca zakupów przez klienta obowiązuje dopłata w wysokości 5 zł, a w przypadku konieczności dokonania zakupów w kilku sklepach obowiązuje dopłata 5 zł za czynności realizowane w każdym kolejnym punkcie handlowym.
 • Do realizacji zlecenia klienta, centrala Nord Taxi Koszalin wybiera taksówkę ustawioną najbliżej w relacji do kierunku i miejsca dostarczenia zakupów.
 • Po zakupy kierowca taksówki udaje się do odpowiedniego sklepu, najbliższego w stosunku do swojej pozycji w momencie otrzymania zlecenia klienta.
 • Następnie kierowca taxi wykonuje zamówione zakupy i udaje się do umówionego przez klienta miejsca ich odbioru.
 • Na miejscu odbioru zakupów kierowca taksówki wyłącza taksometr i drukuje paragon z należnością za przejazd w odpowiedniej taryfie.
 • Ostatnią czynnością jest przekazanie klientowi zamówionych zakupów, paragonu za zakupy, paragonu z dopłatą za przejazd według cennika i rozliczenie kosztów (przyjęcie zapłaty).

Podsumowując:

Rozlicznie usługi, to wartość należności z paragonu za zakupy, opłata zgodna z cennika „cennika wykonania zakupów” oraz ewentualna dopłata za wybór sklepu/sklepów. 

 

Przez miesiąc możesz bezpłatnie korzystać z usług Nord Taxi Kołobrzeg, t.j.: pomiędzy okresami rozliczeniowymi.

Klienci Nord Taxi Kołobrzeg i firmy, które podpisały umowy na przejazdy bezgotówkowe, regulują opłaty za korzystanie z usług taksówkowych przy użyciu firmowych Kart Bezgotówkowych oraz Jednorazowych Kuponów Kredytowych.

Klienci Nord Taxi Kołobrzeg – właściciele aktywnej Karty Stałego Klienta (plastikowa karta indywidualnie numerowana) otrzymują rabat w wysokości 20% na każde, telefonicznie zgłoszone zlecenie.

Standardowo, Klient zamawiający przejazd taksówką bezpośrednio u kierowcy – nie otrzymuje specjalnego rabatu.

W Nord Taxi Kołobrzeg stałe rabaty w wysokości 50% otrzymują w ramach umów partnerskich posiadacze Kart Stałego Klienta typu SILVER.

Honorujemy Kołobrzeskie Karty Seniora, udzielając na usługi taksówkowe wszystkim osobom, legitymującym się odpowiednim dokumentem rabat w wysokości 20 %.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Czy mogę wybrać miejsce, w którym kierowca taksówki zrobi dla mnie zakupy?

Oczywiście, jednak jest to równoznaczne z dodatkową opłatą w wysokości 5 zł od każdego wybranego punktu handlowego.

Czy usługa sprowadzenia pojazdu może również nastąpić z miejsca poza terenem Kołobrzegu?

Tak, zapraszamy do kontaktu tel. 605 999 628 

Czy można przewieźć więcej niż jeden rower za pomocą jednej taksówki?

Tak

Czy można jeść i/ lub pić podczas kursu?

Nie można jeść, pić, palić podczas kursu. 

Akceptujemy płatności bezgotówkowe:

W Nord Taxi Kołobrzeg AKCEPTUJEMY BANKOWE KARTY PŁATNICZE w taksówkach, wybranych przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Od roku 2013 co najmniej czterdzieści taksówek Nord Taxi Kołobrzeg wyposażonych jest w bankowe terminale płatnicze.