Zakupy z dostawą do domu

Zakupy z dostawą do domu

 

Zakupy z dostawą do domu to usługa, którą oferujemy w ramach naszej sieci taksówek Nord Taxi w Kołobrzegu. Nie musisz już tracić czasu na robienie zakupów, staniem w kolejkach i dźwiganiu ciężkich toreb. Zadzwoń do nas, a my dostarczymy Ci zakupy prosto pod drzwi.

Drobne zakupy z dostawą do domu

Oferujemy dostawę drobnych zakupów, zakupów spożywczych oraz zakupów z Biedronki i Lidla oraz innych sklepów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem 605 999 628 i podasz nam, czego potrzebujesz. Nasz kierowca szybko i sprawnie dotrze na miejsce, a Ty nie musisz wychodzić z domu.

Ponadto, oferujemy także dostawę papierosów do domu. W dzień cena wynosi dodatkowe 25zł, a w nocy 35zł. Wszystkie zamówienia potwierdzamy paragonem ze sklepu.

Jeśli potrzebujesz dowozu zakupów dla swojej rodziny lub bliskich, skorzystaj z naszej usługi dowozu zakupów z fotelikiem dla dziecka. Dzięki temu, że nasze taksówki są wyposażone w foteliki, możemy zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku podczas transportu zakupów.

Nie trać czasu na robienie zakupów samodzielnie. Skorzystaj z naszej wygodnej usługi dowozu zakupów z dostawą pod Twoje drzwi. Zadzwoń do nas już dziś i zamów dowóz!

Usługi dodatkowe:

N

Wynajem autokaru

N

Taxi bus 5-8

N

Przewóz rowerów

N

Dowóz paliwa

N

Przewóz zwierząt

N

Transport na lotnisko

N

Transport dokumentów

N

Usługi kurierskie

N

Taxi dla dzieci

N

Zakupy z dostawą do domu

N

Taxi bagażowe Kołobrzeg - pomoc przy bagażu

N

Odbiór paczek z pociągu

N

Odpalanie samochodu z kabli

N

Odprowadzenie samochodu

N

Pompowanie opon samochodów

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – Nord Taxi zawsze blisko Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dodatkowych lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 605-999-628 – nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wszelkich potrzebnych informacji!

Cennik Taxi Kołobrzeg

Prezentujemy ceny usług korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Taksówki Kołobrzeg

Usługi korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Kontakt telefoniczny Taxi Kołobrzeg

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zamów taxi