Przewóz zwierząt Kołobrzeg

Przewóz zwierząt Kołobrzeg

 

Przewóz zwierząt Kołobrzeg to usługa, na którą możesz liczyć 24/7. Niezależnie od pory dnia czy nocy, nasz zespół jest gotowy do przewiezienia Twojego zwierzaka w dowolne miejsce.

W Nord Taxi Kołobrzeg oferujemy bezpieczny i wygodny przewóz zwierząt. Czy potrzebujesz przewieźć swojego pupila do weterynarza lub na wakacje? Nie musisz już się martwić, ponieważ nasza firma specjalizuje się w przewozie zwierząt w Kołobrzegu i okolicach.

Przewozy zwierząt są nie tylko naszą specjalnością, ale także naszą pasją. Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowców, którzy zapewnią Twojemu zwierzakowi maksymalny komfort w trakcie podróży. Oferujemy przewóz zwierząt na potrzeby własne oraz transport zwierząt krajowy.

Nasza firma oferuje przewóz małych zwierząt domowych bez dodatkowych opłat. Ponadto, każdy transport zwierząt odbywa się z opiekunem psa, który zadba o bezpieczeństwo i komfort Twojego pupila podczas podróży. Z nami Twój zwierzak będzie w najlepszych rękach.

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i wygodnego przewozu zwierząt w Kołobrzegu i okolicach, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 i zawsze gotowi, aby pomóc Ci i Twojemu zwierzakowi w podróży.

Transport zwierząt cennik

 

Nasza sieć taksówek Nord Taxi z przyjemnością informuje, że akceptujemy przewóz małych zwierząt domowych bez dodatkowych opłat. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój ukochany pupil był z Tobą podczas podróży, dlatego oferujemy bezpieczny i wygodny przewóz zwierząt.

 

Usługi dodatkowe:

N

Wynajem autokaru

N

Taxi bus 5-8

N

Przewóz rowerów

N

Dowóz paliwa

N

Przewóz zwierząt

N

Transport na lotnisko

N

Transport dokumentów

N

Usługi kurierskie

N

Taxi dla dzieci

N

Zakupy z dostawą do domu

N

Taxi bagażowe Kołobrzeg - pomoc przy bagażu

N

Odbiór paczek z pociągu

N

Odpalanie samochodu z kabli

N

Odprowadzenie samochodu

N

Pompowanie opon samochodów

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – Nord Taxi zawsze blisko Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dodatkowych lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 605-999-628 – nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wszelkich potrzebnych informacji!

Cennik Taxi Kołobrzeg

Prezentujemy ceny usług korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Taksówki Kołobrzeg

Usługi korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Kontakt telefoniczny Taxi Kołobrzeg

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zamów taxi