Przewóz rowerów

Przewóz rowerów

 

Witaj na stronie poświęconej przewozowi rowerów! Oferujemy Państwu profesjonalny transport rowerów, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą skorzystać z wygodnego i bezpiecznego przewozu swojego jednośladu. W naszej ofercie znajdą Państwo przewóz rowerów samochodem oraz busem, a także transport rowerów w Kołobrzegu i okolicach.

Przewóz rowerów samochodem

Przewóz rowerów samochodem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i wygodnie przetransportować swoje rowery na dalsze dystanse. Nasze pojazdy są dostosowane do przewozu większej ilości rowerów oraz posiadają specjalne uchwyty, które zapewniają bezpieczny transport jednośladów.

Przewóz rowerów Kołobrzeg

Jeśli chodzi o przewóz rowerów w Kołobrzegu i okolicach, oferujemy Państwu również taką możliwość. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo spokojnie przemierzać wybrane trasy rowerowe, a my zajmiemy się transportem Państwa rowerów na miejsce w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Transport rowerów busem

W naszej ofercie znajduje się również transport rowerów busem, co pozwala na przewóz większej ilości rowerów jednocześnie. Nasze busy są wyposażone w specjalne uchwyty, które zapewniają bezpieczny transport rowerów w trakcie podróży.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Transport rowerów w Kołobrzegu i okolicach cennik

 

Opłata główna według taksometru w poszczególnych taryfach + dopłata za zamówienie

Przewóz roweru (1 sztuka) taryfa I lub II 15 zł

Podane ceny brutto (z obowiązującym podatkiem) w złotych polskich (PLN).

 

Usługi dodatkowe:

N

Wynajem autokaru

N

Taxi bus 5-8

N

Przewóz rowerów

N

Dowóz paliwa

N

Przewóz zwierząt

N

Transport na lotnisko

N

Transport dokumentów

N

Usługi kurierskie

N

Taxi dla dzieci

N

Zakupy z dostawą do domu

N

Taxi bagażowe Kołobrzeg - pomoc przy bagażu

N

Odbiór paczek z pociągu

N

Odpalanie samochodu z kabli

N

Odprowadzenie samochodu

N

Pompowanie opon samochodów

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – Nord Taxi zawsze blisko Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dodatkowych lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 605-999-628 – nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wszelkich potrzebnych informacji!

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje przewóz roweru?

Według taksometru w poszczególnych taryfach naliczana jest opłata główna, do której może być doliczona dopłata za zamówienie.

Przewóz roweru (1 sztuka) taryfa I lub II dopłata 15 zł

Podane ceny brutto (z obowiązującym podatkiem) w złotych polskich (PLN).

Jak tanio przewieżć rower?

Jeśli szukasz najtańszej opcji przewozu roweru w Kołobrzegu, polecam skorzystać z usług NORD Taxi Kołobrzeg. Możesz skontaktować się z nimi i zapytać o koszt przewiezienia roweru, ale z mojego doświadczenia wiem, że oferują konkurencyjne ceny.

Jak można przewozić rower?

Jeśli potrzebujesz przewieźć rower w Kołobrzegu, polecam skorzystać z usług NORD Taxi Kołobrzeg. To jedna z największych sieci taksówek w mieście, co oznacza, że jest to łatwa i wygodna opcja. W zależności od modelu taksówki i dostępnej przestrzeni, rower można przewieźć w tylnej części samochodu lub w specjalnym bagażniku. Zanim zamówisz taksówkę, upewnij się, że informujesz kierowcę o tym, że potrzebujesz przewieźć rower, aby mieć pewność, że taksówka będzie odpowiednio wyposażona.

Cennik Taxi Kołobrzeg

Prezentujemy ceny usług korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Taksówki Kołobrzeg

Usługi korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Kontakt telefoniczny Taxi Kołobrzeg

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zamów taxi