Transport na lotnisko

Transport na lotnisko

Zapewniamy niezawodny i komfortowy transport na lotniska w całym kraju. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim transfery na lotnisko Gdańsk, Szczecin oraz Goleniów. Oferujemy również transport na lotniska w innych miastach Polski oraz za granicą, w tym również do Berlina. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno tani transport na lotnisko, jak i luksusowy transfer w zależności od potrzeb klienta.

Posiadamy nowoczesną flotę, dzięki czemu możemy zagwarantować nie tylko komfortową, ale również bezpieczną podróż. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy dbają o to, aby każda podróż była bezpieczna i sprawnie przebiegała.

Transport na lotnisko jest dostępny przez całą dobę, a ceny za nasze usługi są konkurencyjne na rynku. Oferujemy również przewozy grupowe, dzięki czemu zapewniamy wygodny i ekonomiczny transport dla większych grup podróżnych.

Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci nie tylko wygodny, ale również szybki i bezpieczny transfer. Ceny transportu na lotnisko w różnych miastach ustalamy indywidualnie, dlatego przedstawimy Ci naszą ofertę wycenioną na miarę Twoich potrzeb.

Usługi dodatkowe:

N

Wynajem autokaru

N

Taxi bus 5-8

N

Przewóz rowerów

N

Dowóz paliwa

N

Przewóz zwierząt

N

Transport na lotnisko

N

Transport dokumentów

N

Usługi kurierskie

N

Taxi dla dzieci

N

Zakupy z dostawą do domu

N

Taxi bagażowe Kołobrzeg - pomoc przy bagażu

N

Odbiór paczek z pociągu

N

Odpalanie samochodu z kabli

N

Odprowadzenie samochodu

N

Pompowanie opon samochodów

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – Nord Taxi zawsze blisko Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dodatkowych lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 605-999-628 – nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wszelkich potrzebnych informacji!

Cennik Taxi Kołobrzeg

Prezentujemy ceny usług korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Taksówki Kołobrzeg

Usługi korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Kontakt telefoniczny Taxi Kołobrzeg

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zamów taxi