Odbiór paczek z pociągu

Odbiór paczek z pociągu

Zapewniamy usługę odbioru paczek z pociągu. Nie musisz już samodzielnie wybierać się na dworzec, aby odebrać swoją przesyłkę konduktorską. Zadzwoń do nas pod numer 605 999 628 i zamów tę usługę. Nasz taksówkarz jest w stałym kontakcie z konduktorem, dzięki czemu odbiór paczki odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Cena za usługę odbioru paczek z pociągu wynosi +25 zł w dzień oraz +35 zł w nocy do wyniku taksometru. Możesz mieć pewność, że Twoja paczka dotrze do Ciebie w czasie i bezpiecznie. Ponadto, nasz kierowca służy pomocą przy bagażu, dzięki czemu cały proces odbioru paczki jest jeszcze bardziej komfortowy dla Ciebie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży taksówkarskiej. Działamy na terenie Kołobrzegu i zapewniamy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Skorzystaj z naszej usługi odbioru paczek z pociągu i ciesz się wygodą i komfortem!

Jak odebrać przesyłkę konduktorską?

Najłatwiejszą formą na odbiór przesyłki konduktorskiej jest zadzwonienie do Nord Taxi pod numer 605 999 628. Taksówkarz jest w stałym kontakcie z konduktorem, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja przesyłka zostanie odebrana i dostarczona bezpiecznie i terminowo. Za odbiór przesyłki konduktorskiej pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 25 zł w dzień lub 35 zł w nocy.

Usługi dodatkowe:

N

Wynajem autokaru

N

Taxi bus 5-8

N

Przewóz rowerów

N

Dowóz paliwa

N

Przewóz zwierząt

N

Transport na lotnisko

N

Transport dokumentów

N

Usługi kurierskie

N

Taxi dla dzieci

N

Zakupy z dostawą do domu

N

Taxi bagażowe Kołobrzeg - pomoc przy bagażu

N

Odbiór paczek z pociągu

N

Odpalanie samochodu z kabli

N

Odprowadzenie samochodu

N

Pompowanie opon samochodów

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – Nord Taxi zawsze blisko Ciebie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług dodatkowych lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 605-999-628 – nasi pracownicy chętnie pomogą i udzielą wszelkich potrzebnych informacji!

Cennik Taxi Kołobrzeg

Prezentujemy ceny usług korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Taksówki Kołobrzeg

Usługi korporacji taksówkowej Nord Taxi.

Kontakt telefoniczny Taxi Kołobrzeg

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

zamów taxi